Akce

Tato 30denní metoda výuky jazyků způsobí, že jazykové školy padnou

Fenomenální multilingvista, prof. Ján Krukovský, který zvládl nejméně 60 cizích jazyků a jazykovědec-polyglot Giuseppe Gasparo Mezzofanti, ovládající 38 jazyků jsou pouze příklady géniů, kteří přispěli jako základ k vytvoření této 30denní formule. Tato umožňuje za podivuhodně krátkou dobu ovládnout slovní zásobu z oblasti ročního jazykového kurzu! Přesvědčte se, že formule fenomenálních multilingvistů může vést k zániku tradičních jazykových škol.

Ve zprávě o prof. Jánovi Krukovskému se vzpomíná, že rozuměl ne 60, ale 100 nebo dokonce 140 cizím jazykům.

597 158 Evropanů se vzdalo neplodných, komplikovaných metod výuky jazyků a díky Formuli fenomenálních multilingvistů se připojilo k Mezzofantimu i Krukovskému. Majitelé jazykových škol jsou vyděšeni, že tato metoda spatřila denní světlo. Bojí se, že se teď každý seznámí s tajemstvím nejúčinnějšího způsobu výuky cizích jazyků.

Vy také, nezávisle na věku, vzdělání a Vašich zkušenostech s výukou jazyků, už za 4 týdny vyvoláte překvapení a šok na tvářích rodiny, přátel a kolegů z práce. Dokonce, pokud si všichni myslí, že nemáte predispozice k výuce jazyků, nyní nikdo neuvěří, že se učíte jazyk necelých 30 dní.

A to bude teprve začátek Vašich úspěchů!

Proč je výuka s Ling Fluent tak rychlá?

Protože zvyšuje výkonnost práce Vašeho mozku až pětinásobně. Nemyslete si, že je pro Vás pozdě, abyste začali mluvit cizím jazykem. Na to je vždycky vhodná doba! Můžete se o tom přesvědčit už za 30 dní. Tady jsou příklady změn, kterých si všimnete ve svém dosavadním životě:

 • začnete bez stresu volně mluvit v cizím jazyce pouze po 30 dnech výuky,
 • čtení poznámek na zahraničních serverech nebude pro Vás žádný problém,
 • získáte obdiv nejbližších a uznání v práci,
 • už se budete vždycky učit několikrát rychleji.

V čem spočívá tajemství expresní výuky jazyků podle Formule fenomenálních multilingvistů?

Všechny standardní metody výuky jazyků aktivují stopové části Vašich možností zapamatovávání a tvoření spojení. V podstatě účinně nepodporují tyto poznávací procesy, protože zapojují do práce pouze malou část mozkových struktur. Formule fenomenálních multilingvistů obsažená v systému interaktivních jazykových kartiček Ling Fluent způsobuje, že tento systém funguje jiným způsobem. Dosahuje 100% schopností, které už máte, ale které nyní čekají uspané ve Vašem podvědomí.

Na základě výzkumů EOC Institute je možno konstatovat, že zdrojem nadprůměrných schopností prof. Krukovského a Giuseppe G. Mezzofantiho je mezi jinými zásada úplné synchronizace mozku (ang. Whole Brain Synchronization). Tato spočívá na současném spuštění pravé i levé hemisféry mozku. Při zapamatovávání si nových slovíček spouští automatická 30denní Formule fenomenálních multilingvistů pro výuku cizích jazyků obsažená v Ling Fluent současně pravou i levou hemisféru mozku Celý mozek pracuje 5krát výkonněji než obvykle. Toto vede k pozvednutí poznávacích možností, schopnosti zapamatování si nových slovíček a spojování s jejich českými obdobami. Díky tomu jsou vznikající spojení silnější a hlouběji zapadají do paměti, a Váš mozek si samostatně, skoro automaticky zapamatuje nová slova.

Tradiční metody výuky cizích jazyků. Formule fenomenálních multilingvistů - po 15 minutách výuky. Formule fenomenálních multilingvistů - po 2 dnech výuky.
Standardní metody výuky jazyků aktivují stopové části možností zapamatovávání a tvoření spojení. Zapojují do práce pouze malou část mozkových struktur, a proto nepodporují efektivně poznávací procesy. Formule je založená na zásadě plné synchronizace mozku (ang. Whole Brain Synchronization). Současně začínají pracovat obě hemisféry mozku - pravá a levá. Laboratorní výzkumy zobrazily práci mozku účastníků experimentu během výuky metodou fenomenálních multilingvistů. Už po 15 minutách se dalo uvidět výrazné zvýšení aktivity mozkových struktur a podpora poznávacích procesů.

Pamatujte, že tato 30denní metoda byla zahrnuta pouze a výhradně v systému multimediálních interaktivních jazykových kartiček s názvem Ling Fluent, jediném programu, který nejen zlepšuje, ale také zrychluje zapamatovávání díky 100% využití Vašich vrozených schopností myšlení.

Co říkají uživatelé o Ling Fluent, programu založeném na Formule fenomenálních multilingvistů:

„Při hledání práce po ztrátě trvalého zaměstnání jsem si mohl vybírat mezi nabídkami, protože jsem překvapil potenciální zaměstnavatele plynulou norštinou. To nikdo od 47letého chlapíka neočekával! A to všechno díky Formuli fenomenálních multilingvistů obsažené v Ling Fluent“ - Jan Z.

Pro koho je tato metoda?

Pro všechny. Začínáte od nuly? Už po skoro 2 týdnech bude vnitřní blokace před mluvením v cizím jazyce zlikvidována, a Vy si budete sebejistí v používání nových slovíček. Znáte základy jazyka? Zlepšíte si výslovnost a po 2 dnech používání interaktivních jazykových kartiček Ling Fluent si osvojíte více než 270 nových slovíček! Nezávisle na místě, ze kterého startujete, po 9 dnech uvidíte výrazný rozdíl ve svoji slovní zásobě. Bude mnohem bohatší než dříve. Po měsíci budete umět anglicky, německy nebo jakýkoliv jiný jazyk tak dobře, jak kdybyste absolvovali časově náročný jazykový kurz. Pokud k tomu nedojde, máte právo využít speciální záruku spokojenosti. Bez komplikovaných vysvětlení obdržíte zpátky peníze za systém interaktivních jazykových kartiček.

Při kliknutí na odkaz, který naleznete níže, si můžete objednat systém interaktivních jazykových kartiček Ling Fluent, který je založený na Formuli fenomenálních multilingvistů, až o 160 Kč levněji. Speciální nabídka je platná do konce 

Klikněte zde, abyste si objednali systém interaktivních jazykových kartiček Ling Fluent dle zvláštních pravidel >>

Kontakt

Paní Barbora nevěřila, že se po 50 ještě může naučit nový jazyk. Ale díky Ling Fluent se za necelých 30 dní naučila německy jazyk na tolik dobře, že získala práci v zahraničí a přestěhovala se do vysněné Vídně. Překvapující efekt!

Interaktivní Fráze
Ling Fluent

*** ZARUČENÉ ***

Osvojíte si materiál ročního
kurzu cizího jazyka za
4 týdny


Objednávám

Akční sleva platí pouze do dnes!

Fenomenální multilingvista

Profesor Ján Krukovský (1885-1927)


 • kini_slunicko
  doporučoval mi to už kdysi známý a bylo u něho fakticky vidět, že to účinkuje, protože dostal práci v zahraničí, o kterou se snažil. Zapomněla jsem na to, ale teď jsem si objednala dvě sady pro sebe, protože bych se chtěla také přestěhovat.
 • KARel
  Já teď nemám čas na jazykové školy, upřímně teď na to ani nemám, protože se ceny zvyšují;/ ale v této akci jsem si koupil španělštinu a angličtinu, protože se to vyplatí a nakonec to vychází hooodně levněji než hodiny.
 • kralovna97
  no já si asi objednám protože maturita se blíží a já anglicky neumím niic, dvojku mám asi proto, že se líbím profákovi wow
  • bea_bea
   No tak to se máš děvče fakticky čím chválit...ale správně, objednej si sadu, protože k maturitě to klidně stačí, pokud si denně sedneš na pár minut, a na opraváky to už může být pozdě...
 • olo3
  To jsou tajné technologie, utajované veřejnému mínění. Přebírají vzory mozkových vln, aby kontrolovali myšlení. Dávejte si pozor!
  • KUNRATICE
   já to s**u, další s konspirační teorii. Kámo vylez od mamky ze sklepa nebo si z******j na palici, protože na léčbu je už asi pozdě!
  • Alisek
   No fajn, ale účinkuje to nebo ne?? protože jedu na 2 měsíce do německa, šiklo by se mi to
  • KUNRATICE
   ~Alisku, já mám angličtinu a účinkuje, když jsem byl posledně na UK, tak mi mluvení šlo daleko lépe, než před zahájením výuky. Takže podle mého názoru to za to stojí, jiné jazyky určitě účinkují taky tak dobře.
 • olaaaa79
  Doporučuji ty kartičky, koupila jsem je vloni, ale tehdy nebyla taková dobrá akční sleva!ale nelituji toho protože jsem si fakticky zlepšila angličtinu, a učení mi nikdy moc nešlo, když jsem se naučila slovíčko, tak jsem ho hned zapomněla. Teď si stále pamatuji, co jsem se naučila a využívám to při hovorech s cizinci, a těch mám v práci stále více
 • nerd2060
  Není to nic divného, šprtání na paměť je neefektivní, protože slovíčko zůstává pouze v krátkodobé paměti. Mozek netvoří vhodná spojení, aby považoval takovou informaci za důležitou a zachoval ji. Interaktivní jazykové kartičky se zakládají právě na stavbě systému spojení a vytvoření v myšlení takových procesů, ke kterým dochází, protože jazyky se učíme jako dítě, přirozeným způsobem. Děti se přece nešprtají a mluví dobře, ještě než se naučí číst! U dospělých to funguje přesně tímtéž způsobem, ale vhodná stimulace dovoluje, co možná nejpřesněji reprodukovat celý proces. Já se tím zabývám ve vědecké kariéře, takže potvrzuji, že je to účinná metoda.
 • VOJACEK
  To jsou voloviny, co tu píšete, máte mozek na měkko. Není taková možnost, abyste se naučili jazyk za měsíc nebo dva, kdyby to šlo, všichni v okolí by nap***sali anglicky !!!11
  • happy89
   Sám vykládáš voloviny, a výuku jazyka nejlépe začni od češtiny! Jasně, že nic se neudělá samo a bez námahy, ale lidé neznají jazyky, protože to dokonce ani nezkoušejí nebo se naučí jednu hodinu a na shledanou. Já mám ty interaktivní jazykové kartičky a vidím, že účinkují, stačí trocha systematiky.
 • prazsky_kluk
  Já jsem to koupil děckám, protože jsem si myslel, že pro mě a moji ženu je už i tak pozdě na výuku nových jazyků. Ale učili jsme se spolu se syny, abychom je povzbudili k učení, a... teď se sami domluvíme anglicky!
 • anna_oko
  a líbí se dětem taková výuka?? Sedají rády k tomuto programu?
  • eliska
   ano, moje děti (dcera 10 a syn 13) mají také rády ty interaktivní kartičky, už jim nemusím připomínat každodenní učení, a honit je k učebnicím... hmh těžko!
 • sweet_minnie
  Někdo se ptal, jestli je dostupná norština - ano, sama jsem se ji učila tímto způsobem a doporučuji! Teď jsem už v Norsku více než rok a volně se domluvím, ale na začátku byly pro mě ty kartičky velkou pomocí.
 • pinkie
  Četla jsem o tom už někdy, nebo o nějaké podobné metodě, na hodinách psychologie. Vědeckou podporu to má, když o tom mluvili dokonce na fakultě... možná se rozhodnu pro koupi.
 • albert_k
  Stojí to za to objednat i za vyšší cenu, a ve slevě tím více! říkám to, protože jsem už zažil situace že se mi ty hodiny velmi hodily. Např. posledně na zahraniční cestě jsme se s holkou ztratili a neměli jsme přístup k internetu, museli jsme se ptát na cestu. A domluvil jsem se dobře s prvním člověkem, kterého jsem potkal! Dívka byla překvapená, protože nevěřila, že mi učení jde skutečně tak dobře, hehe
 • valentino
  A ví někdo, jestli je možno se naučit i norštinu?